Home
lt
en

Viešieji pirkimai

Maisto produktų pirkimas 2019-iems metams

Europos socialinio fondo agentūra pradeda vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų maisto produktų pirkimą, kuriuo planuojama įsigyti  devyniolika kokybiškai žmogaus mitybai subalansuotų maisto produktų rūšių ir jų tiekimo paslaugas 2019-iems metams.

Maisto produktų pirkimo metu planuojama įsigyti šiuos maisto produktus: pirmos rūšies kvietinius miltus, miltų mišinį keksui, makaronus, grikių kruopas, ryžių kruopas, greitai paruošiamą avižų košę su uogomis, baltąjį cukrų, rapsų aliejų, kiaulienos konservus, vištienos konservus, konservuotą dviejų rūšių sriubą, konservuotus žaliuosius žirnelius, keptas pupeles pomidorų padaže, saldžius sausus pusryčius, avižinius sausainius su šokolado gabaliukais, saldintą sutirštintą pieną, UAT pieną (2–2,5 proc.), razinų ir riešutų mišinį (išskyrus žemės riešutus).

Maisto produktų pirkimas yra suskaidytas į 51 pirkimo dalį. Tiekėjams yra sudarytos sąlygos teikti pasiūlymą dėl vienos, kelių arba visų pirkimo dalių.   

Maisto produktams pirkti skirtas lėšas privalome panaudoti efektyviai ir racionaliai, todėl visi devyniolika maisto produktų turės būti įsigyjami ne didesnėmis nei rinkos kainomis. Rengdami šio pirkimo dokumentus tam skyrėme ypač didelį dėmesį – atlikome rinkos tyrimą, kurio metu įvertinome visų maisto produktų rinkos kainas ir nustatėme maksimalų kiekvieno maisto produkto vienos tonos įkainį.

Įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse ir pasiūlymus teikti iki 2018 m. gruodžio 10 d.  9 val.

Maisto produktų dalinimą nepasiturintiems planuojama pradėti 2019 m. vasario mėnesį, užtikrinant, kad visus tikslinės grupės atstovus pasiektų tokie patys maisto produktai ir jų kiekiai.

Kontaktinis asmuo: Eglė Navickė

Telefonas: 8 659 80 480

El. paštas: egle.navicke@esf.lt

 

Higienos priemonių pirkimas 2019-2020-iems metams

Europos socialinio fondo agentūra pradeda vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų higienos prekių pirkimą. Šio pirkimo metu planuojama įsigyti  ir 2019-aisiais bei 2020-aisiais gyventojams išdalinti šias higienos prekes:  šampūną, skalbimo skystį, muilą, dantų pastą ir dantų šepetėlį.

Kiekviena iš penkių higienos prekių nepasiturintiems bus dalinama du kartus per metus,  todėl pirkimas suskaidytas į dvidešimt pirkimo dalių. Siekiant suteikti vienodas galimybes pirkimo konkurse dalyvauti smulkaus bei vidutinio verslo įmonėms ir tiekėjams, bus sudarytos sąlygos teikti pasiūlymą dėl vienos, kelių arba visų pirkimo dalių.  

Nors prekės bus įsigyjamos naudojant ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų, šiame, kaip ir ankstesniame pirkime, remiantis atliktu rinkos kainų tyrimu, taip pat nustatytas ir maksimalus kiekvienos higienos prekės pakuotės įkainis. Tai leis užtikrinti, kad prekės bus įsigyjamos  ne didesnėmis nei rinkos kainomis, o skirtos lėšos panaudotos efektyviai ir racionaliai.

Įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse ir pasiūlymus teikti iki 2018 m. gruodžio 17 d. 9 val.

Higienos prekių dalinimą nepasiturintiems planuojama pradėti 2019 m. birželio mėnesį kartu su maisto produktų dalinimu.

 

Kontaktinis asmuo: Eglė Navickė

Telefonas: 8 659 80 480

El. paštas: egle.navicke@esf.lt