Home
lt
en

Atnaujintas labiausiai skurstantiems asmenims skirtų higienos prekių pirkimas 2019-2020 metams

Atnaujintas labiausiai skurstantiems asmenims skirtų higienos prekių pirkimas 2019-2020 metams

Europos socialinio fondo agentūra pradeda vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų higienos prekių pirkimą. Šio pirkimo metu planuojama įsigyti  ir 2019-aisiais bei 2020-aisiais gyventojams išdalinti šias higienos prekes:  šampūną, skalbimo skystį, muilą, dantų pastą ir dantų šepetėlį.

Kiekviena iš penkių higienos prekių nepasiturintiems bus dalinama du kartus per metus,  todėl pirkimas suskaidytas į dvidešimt pirkimo dalių. Siekiant suteikti vienodas galimybes pirkimo konkurse dalyvauti smulkaus bei vidutinio verslo įmonėms ir tiekėjams, bus sudarytos sąlygos teikti pasiūlymą dėl vienos, kelių arba visų pirkimo dalių.  

Nors prekės bus įsigyjamos naudojant ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų, šiame, kaip ir ankstesniame pirkime, remiantis atliktu rinkos kainų tyrimu, taip pat nustatytas ir maksimalus kiekvienos higienos prekės pakuotės įkainis. Tai leis užtikrinti, kad prekės bus įsigyjamos  ne didesnėmis nei rinkos kainomis, o skirtos lėšos panaudotos efektyviai ir racionaliai.

Įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse ir pasiūlymus teikti iki 2018 m. gruodžio 17 d. 9 val.

Higienos prekių dalinimą nepasiturintiems planuojama pradėti 2019 m. birželio mėnesį kartu su maisto produktų dalinimu.

 

Kontaktinis asmuo: Eglė Navickė

Telefonas: 8 659 80 480

El. paštas: egle.navicke@esf.lt