Home
lt
en

Europos socialinio fondo agentūra stabdo žuvies konservų dalijimą paramos gavėjams

Europos socialinio fondo agentūra stabdo žuvies konservų dalijimą paramos gavėjams

Birželio mėnesio maisto produktų dalinimo metu iš Kauno, Tauragės bei Kazlų Rūdos paramos gavėjų gauta nusiskundimų, kad skumbrės aliejuje konservai neatitinka kokybės reikalavimų.

Reaguodama į birželio 19 d. gautus pirmuosius skundus, kad skumbrės aliejuje konservai, dalijami  projekto ,,Parama maisto produktais IV“ paramos gavėjams,  neatitinka kokybės reikalavimų, Europos socialinio fondo agentūra birželio 20 d. konservų skardinių pavyzdžius pristatė į laboratoriją tyrimams, kurių metu buvo tiriama, ar žuvies konservai atitinka kokybės reikalavimus bei techninėje specifikacijoje nurodytus parametrus.

Atlikus tyrimus buvo gauta išvada, kad dvi konservų partijos: 240 L 75 A006096 ir 240 L 74 A006096 yra nepriimtinos vartotojui. Žuvies konservų dalinimas yra sustabdytas visoje Lietuvoje. Prašome gyventojų, kurie yra gavę šias partijas žuvies konservų nevartoti, taip pat atkreipiame dėmesį, kad konservų pristatyti į dalinimo punktus nereikia.

Skumbrės aliejuje konservus paramos gavėjams šiais metais tiekia UAB „Grūstė“, tiekėjas privalo užtikrinti, kad dalinimui perkami skumbrės aliejuje konservai atitiktų jiems keliamus kokybės reikalavimus. Tiekėjas su pristatoma maisto produkto siunta pateikė akredituotos laboratorijos tyrimų protokolus, patvirtinančius, kad produktas atitinka kokybės reikalavimus, tačiau paramos gavėjų išsakyti nusiskundimai bei atliktos laboratorijos išvados sudaro pagrindą abejoti pateikta informacija.

Dėl patirtų nuostolių ir tolimesnių veiksmų bus aiškinamasi su tiekėju, atsižvelgiant į sutartyje numatytas nuostatas.

Rūpinamės, kad projekto ,,Parama maisto produktais IV“ paramos gavėjus  pasiektų tik kokybiški maisto produktai, todėl prašome projekto partnerių, kad pastebėję galimai nekokybiškus produktus ar išgirdę paramos gavėjų skundus, kad dalinami maisto produktai yra nekokybiški, šią informaciją nedelsdami pateiktų mums. 

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Jei turite klausimų maloniai kviečiame juos pateikti čia arba kreiptis į Projekto vadovę Gintarę Zizienę, tel. 8 659 68 347