Home
lt
en

Pradedamas maisto produktų pirkimas 2022-iems metams

Pradedamas maisto produktų pirkimas 2022-iems metams

Europos socialinio fondo agentūra pradeda vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų maisto produktų pirkimą, kuriuo planuojama įsigyti devyniolika kokybiškai žmogaus mitybai subalansuotų maisto produktų rūšių 2022-iems metams.

Maisto produktų pirkimo metu planuojama įsigyti šiuos maisto produktus: pirmos rūšies kvietinius miltus, miltų mišinį kepiniams, makaronus, grikių kruopas, ryžių kruopas, greitai paruošiamą avižų košę su vaisiais ir greitai paruošiamą avižų košę su uogomis, baltąjį cukrų, rapsų aliejų, kiaulienos konservus, vištienos konservus, konservuotą dviejų rūšių sriubą, konservuotus žaliuosius žirnelius, keptas pupeles pomidorų padaže, avižinius sausainius su šokolado gabaliukais, saldintą sutirštintą pieną, UAT pieną (2–2,5 proc.), razinų ir riešutų mišinį (išskyrus žemės riešutus).

Maisto produktų pirkimas yra suskaidytas į 19 pirkimo dalių. Tiekėjams yra sudarytos sąlygos teikti pasiūlymą dėl vienos, kelių arba visų pirkimo dalių.

Maisto produktams pirkti skirtas lėšas privalome panaudoti efektyviai ir racionaliai, todėl visi devyniolika maisto produktų turės būti įsigyjami ne didesnėmis nei rinkos kainomis.

Įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse ir pasiūlymus teikti iki 2021 m. rugpjūčio 9 d.  11 val. Pirkimo skelbimas yra čia.

Maisto produktų dalinimą nepasiturintiems planuojama pradėti 2022 m. vasario mėnesį, užtikrinant, kad visus tikslinės grupės atstovus pasiektų tokie patys maisto produktai ir jų kiekiai.

Kontaktinis asmuo: Eglė Navickė,  tel. 8 659 80 480,  el. paštas: egle.navicke@esf.lt