Home
lt
en

Skelbiama rinkos konsultacija dėl maisto produktų tiekimo labiausiai skurstantiems asmenims

Skelbiama rinkos konsultacija dėl maisto produktų tiekimo labiausiai skurstantiems asmenims

Europos socialinio fondo agentūra (toliau – ESFA) šiais metais ketina vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų maisto produktų pirkimą (toliau – Pirkimas).
ESFA, siekdama tinkamai pasirengti numatomam Pirkimui ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 27 straipsnio nuostatomis, organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją. Su dokumentu galite susipažinti čia. Konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis.

Informuojame, kad iki 2018 m. rugpjūčio 8 d. 12 val. prašoma rinkos dalyvių kuo konkrečiau ir plačiau atsakyti į dokumente pateiktus klausimus, pateikti konkrečių pasiūlymų ar pastabų, taip pat prašoma teikti konkrečių pastabų (siūlymų) dėl techninės specifikacijos projekto, nurodant Pirkimo techninės specifikacijos projekto tikslią siūlomą koreguotiną vietą ir pateikiant savo siūlymo pagrindimą. Kilus poreikiui, siūlymus ir pastebėjimus pateikę rinkos dalyviai gali būti kviečiami aptarti pateiktos informacijos iki 2018 m. rugpjūčio 10 d. 13:00 val.

Gauti pasiūlymai ir pastabos bus išnagrinėti, įvertinta pateiktų pastabų ir pasiūlymų svarba, atitiktis VPĮ ir kitų teisės aktų reikalavimams. Atkreipiame dėmesį, kad ESFA informaciją apie gautas pastabas ir pasiūlymus (nenurodydama, iš ko jie buvo gauti) bei priimtą sprendimą paskelbs Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ne vėliau nei iki pirkimo pradžios.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis į Europos socialinio fondo agentūros viešųjų pirkimų specialistę Eglę Navickę, tel.: +370 659 80480, el. p.: egle.navicke@esf.lt