Home
lt
en

Skelbiami labiausiai skurstantiems asmenims skirtų maisto produktų ir higienos prekių bei jų tiekimo pirkimo Techninių specifikacijų projektai

Skelbiami labiausiai skurstantiems asmenims skirtų maisto produktų ir higienos prekių bei jų...

 

Europos socialinio fondo agentūra pradės vykdyti projekto „Parama maisto produktais IV“ viešųjų pirkimų procedūras. Šiais viešaisiais pirkimais planuojama įsigyti  labiausiai skurstantiems asmenims skirtus maisto produktus ir jų tiekimo paslaugas 2019-iems metams bei higienos prekių ir jų tiekimo paslaugas 2019 ir 2020 metams.

Vadovaudamasi Viešųjų pirkimų įstatymo bei informacijos viešinimo centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje tvarkos aprašo VI skyriaus reikalavimais, Agentūra Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbė:

  • Labiausiai skurstantiems asmenims skirtų maisto produktų ir jų tiekimo pirkimo Techninės specifikacijos projektą. Jį galite peržiūrėti čia.
  • Labiausiai skurstantiems asmenims skirtų higienos prekių ir jų tiekimo pirkimo Techninės specifikacijos projektą. Jį galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad iki 2018 m. spalio 24 d. 09.00 val. pavieniai tiekėjai, tiekėjų grupės, asociacijos ir kiti suinteresuoti asmenys sistemoje gali teikti pastabas ir pasiūlymus dėl paskelbtų Techninių specifikacijų projektų.

Gauti pasiūlymai ir pastabos bus išnagrinėti, įvertinta pateiktų pastabų ir pasiūlymų svarba, atitiktis Viešųjų pirkimų įstatymui ir kitų teisės aktų reikalavimams. Agentūra raštu informuos pastabas ir pasiūlymus pateikusius suinteresuotus bei kvietimus priėmusius asmenis apie savo sprendimą. Atkreipiame dėmesį, kad Agentūra informaciją apie gautas pastabas ir pasiūlymus (nenurodant iš ko jie buvo gauti) bei priimtą sprendimą paskelbs Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ne vėliau nei iki pirkimo pradžios.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis į Europos socialinio fondo agentūros viešųjų pirkimų specialistę Eglę Navickę, tel.: +37065980480, el. p.: egle.navicke@esf.lt