Home
lt
en

Birželio mėnesį virš 200 tūkstančių nepasiturinčiųjų sukauks paramos maisto prekėmis ir higienos reikmenimis

Birželio mėnesį virš 200 tūkstančių nepasiturinčiųjų sukauks paramos maisto prekėmis ir higienos...

Nuo birželio 5 d. nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks jau trečioji parama šiais metais. Virš 205 tūkstančių mažas pajamas gaunančių gyventojų sulauks ne tik maisto produktų, bet ir visai šeimai tinkamų higienos prekių.

Maisto paramą sudarys 7 rūšių maisto produktų krepšelis. Jame bus kiaulienos ir vištienos konservų,  makaronų, konservuotų raudonųjų pupelių, plikytų ryžių, greitai paruošiamos avižų košės su vaisiais ir ekologiško rapsų aliejaus. Taip pat šio dalinimo metu paramos gavėjai gaus ir dviejų rūšių higienos prekes: skalbimo miltelius bei gabalinį muilą.

Ši parama gyventojams bus prieinama visose Lietuvos savivaldybėse, specialiuose išdavimo punktuose. Gyventojams atsiėmus paramą už juos gavėjų sąraše pasirašys paramą dalijantys darbuotojai. Visi maisto produktai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės.

Paramos maisto produktais iniciatyva yra bendrai organizuojama savivaldybių administracijų kartu su dvejomis nevyriausybinėmis organizacijomis: labdaros paramos fondu „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Paramos dalinimo projektas yra finansuojamas iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF).