Home
lt
en

Skelbiama rinkos konsultacija dėl maisto produktų, skirtų labiausiai skurstantiems asmenims, pirkimo

Skelbiama rinkos konsultacija dėl maisto produktų, skirtų labiausiai skurstantiems asmenims, pirkimo

Europos socialinio fondo agentūra (toliau – ESFA) šiais metais ketina vykdyti labiausiai skurstantiems Lietuvos gyventojams skirtų maisto produktų pirkimą. ESFA, siekdama tinkamai pasirengti numatomam pirkimui ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (VPĮ) 27 straipsnio nuostatomis, organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją.

Konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) priemonėmis. Su dokumentu galite susipažinti čia.

Iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) lėšų bus perkami 19 skirtingų rūšių maisto produktai: pirmos rūšies kvietiniai miltai, miltų mišinys kepiniams (pvz., keksui / pyragui / blynams ar kt.), makaronai, grikių kruopos, ryžių kruopos, greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis, greito paruošimo avižų košė su džiovintais vaisiais, baltasis cukrus, rapsų aliejus, kiaulienos konservai, vištienos konservai, konservuota šiupininė sriuba, konservuota raugintų agurkų sriuba, konservuoti žalieji žirneliai, keptos pupelės pomidorų padaže, avižiniai sausainiai su šokolado gabalėliais, saldintas sutirštintas pienas, UAT pienas (2–2,5 proc.), razinų ir riešutų mišinys.

Prašome iki 2021 m. kovo 15 d. 15 val. rinkos dalyvių kuo konkrečiau ir plačiau atsakyti į dokumente pateiktus klausimus, pateikti konkrečius pasiūlymus ar pastabas, taip pat prašome teikti konkrečias pastabas (siūlymus) dėl techninės specifikacijos, sutarties, vertinimo projektų nurodant projektų tikslią siūlomą koreguotiną vietą ir pateikiant savo siūlymo pagrindimą.

Gauti pasiūlymai ir pastabos bus išnagrinėti, įvertinta pateiktų pastabų ir pasiūlymų svarba, atitiktis VPĮ ir kitų teisės aktų reikalavimams. Atkreipiame dėmesį, kad ESFA apie priimtą sprendimą dėl gautos informacijos paskelbs Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ne vėliau nei iki pirkimo pradžios.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis į Europos socialinio fondo agentūros viešųjų pirkimų specialistę Eglę Navickę, tel.: +370 659 80480, el. p.: egle.navicke@esf.lt