Home
lt
en

Viešieji pirkimai

Europos socialinio fondo agentūra pradeda vykdyti projekto „Parama maisto produktais IV“ viešąjį pirkimą. Šiuo viešuoju pirkimu planuojama įsigyti   septyniolika kokybiškai žmogaus mitybai subalansuotų maisto produktų rūšių ir jų tiekimo paslaugas 2018-iems metams.

Pirkimas yra suskaidytas į šimtą septyniasdešimt pirkimo dalių, t. y. septyniolika maisto produktų bus perkami dešimtyje apskričių. Siekiant suteikti vienodas galimybes pirkimo konkurse dalyvauti smulkaus bei vidutinio verslo įmonėms ir tiekėjams, kurie maisto produktus yra pajėgūs tiekti tik tam tikriems Lietuvos regionams, bus sudarytos sąlygos teikti pasiūlymą dėl vienos, kelių arba visų pirkimo dalių.  Sumažėjus perkamų maisto produktų kiekiams, pirkimo konkurse galės dalyvauti ne tik stambieji maisto produktų tiekėjai – taip bus užtikrintas konkurencingumo principas.

Šiame pirkime, kaip ir ankstesniame, remiantis atliktu rinkos kainų tyrimu, nustatytas maksimalus kiekvieno maisto produkto vienos tonos įkainis. Tai leis užtikrinti, kad produktai bus įsigyjami  ne didesnėmis nei rinkos kainomis, o skirtos lėšos panaudotos efektyviai ir racionaliai.

 

Įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse ir pasiūlymus teikti iki 2017 m. rugsėjo 4 d., 10 val.